خبرها

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی در همدان 

حضور شرکت کارخانجات ماشین های کشاورزی آروید در یازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی در شهر همدان از تاریخ 27 مرداد لغایت 30 مرداد ماه 93.

آدرس نمایشگاه: همدان- میدان عاشورا- محل دائمی نمایشگاه بین المللی - سالن ابن سینا - غرفه آروید

ساعت بازدید: ساعت 16:30 الی 21:30


 

اعطای تسهیلات بانکی فوق العاده به مشتریان جهت خرید محصولات شرکت آروید

بر اساس قرار داد منعقد شده بین شرکت کارخانجات ماشین های کشاورزی آروید و سرپرستی بانک کشاورزی

استان مازندران ، شعبات بانک مذکور در سراسر استان ، 65% از قیمت محصولات تولیدی شرکت را تحت عنوان تسهیلات به کشاورزان اعطاء می نمایند. براساس این قرارداد کلیه کسانی که علاقه مند به استفاده از این تسهیلات می باشند می توانند با مراجعه به آدرس شرکت واقع در استان مازندران - شهرستان بابل - شهرک صنعتی منصورکنده - واحد 1 ، پس از ثبت نام و انجام مراحل اداری و بانکی با ارائه معرفی نامه و پیش فاکتور از سوی شرکت آروید جهت دریافت تسهیلات به بانک مورد نظر مراجعه نمایند . بدین صورت مشتریان محترم می توانند تنها با پرداخت 35 % از مبلغ ، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.


 

بازدید استاندار مازندران و مسئولین فرمانداری بابل از شرکت کارخانجات آروید

به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان بابل،دكتر ربيع فلاح (استاندار مازندران) به همراه يونسي (معاون سياسي و امنيتي استانداري مازندران) ، دكتر محمد پور عمران (مدير كل صنعت،معدن و تجارت استان) ، مهندس ملائي (سرپرست فرمانداري ويژه شهرستان بابل) و تني چند از مديران استاني و شهرستاني از شركت توليدي "آرويد"در شهرك صنعتي منصور كنده واقع در شهرستان بابل بازديد كردند. درحاشيه اين بازديد دكتر فلاح ضمن قدر داني از توليد كنندگان و فعالان اقتصادي كه بعنوان سربازان خط مقدم مبارزه با تحريم هاي اقتصادي و هجمه هاي سنگين استكبار در زمينه اقتصاد جهاني عليه ايران ،افزود:اين عزيزان عليرغم مجموعه اي از مضايق اقتصادي مقاوم ايستاده و به توليد پرداخته اند . استاندار مازندران با اشاره به سايه شكننده تحريم ها بر اقتصاد كشور آنرا موجب بيداري ،رشدو خودباوري ملت مادانست و نتيجه آنرا دستاوردهاي عظيمي ذكر كرد كه ما به عينه توسط فرزندان عزيز اين مملكت در عرصه هاي علمي مشاهده مي كنيم. ايشان در ادامه سخنانشان با تاكيد برهدايت جريان نقدينگي به سمت واحدهاي فعال توليدي و صنعتي به فراهم نمودن تمهيدات لازم براي بهره مندي واحدهاي توليدي خوشنام و فعال از تسهيلات صندوق توسعه ملي اشاره نمود. در پايان اين جلسه دكتر فلاح،استاندار مازندران از خطوط توليد و بخشهاي مختلف شركت كارخانجات ماشين آلات كشاورزي آرويد بازديد بعمل آورد.

 

منبع


 

 

مدیر جهاد کشاورزی بابل: 2275 هکتار از اراضی شالیزاری بابل دوباره کشت شد

مدیر جهاد کشاورزی بابل گفت: در سال زراعی جاری، 2 هزار و 275 هکتار از اراضی شالیزاری بابل زیر کشت دوباره رفته است.

مسعود غلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: در سال زراعی جاری از مجموع 47 هزار و 675 هکتار اراضی شالیزاری شهرستان بابل، تاکنون سطحی بیش از 21 هزار و 940 هکتار از اراضی شالیزاری این شهرستان برداشت شده است. وی افزود: از این مقدار 16 هزار و 645 هکتار معادل 76 درصد به صورت مکانیزه و 5 هزار و 295 هکتار نیز به صورت سنتی برداشت شده است. غلامی بیان داشت: پیش‌بینی می‌شود از مجموع اراضی شالیزاری این شهرستان در سال زراعی جاری با احتساب کل تولید اعم از کشت ارقام محلی، پرمحصول، ستون و کشت مجدد بیش از 304 هزار و 980 تن شلتوک برنج برداشت شود. وی با اشاره به اینکه کشت دوم تحول بزرگی در کشاورزی ایجاد می‌کند، تصریح کرد: تاکنون کشت نشای مجدد در سطح 2 هزار و 275 هکتار و پرورش رتون در سطح بیش از 12 هزار و 300 هکتار از اراضی شالیزاری این شهرستان انجام شده است. غلامی استفاده بهینه از اراضی شالیزاری شهرستان و نیز بهره‌وری بیشتر از آن و افزایش تولید و درآمد کشاورزان را مهم‌ترین اهداف پرورش رتون برشمرد.

منبع